! EnderMain !

EnderMain - Oficialna strona serwera minecraft.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Serwer EnderMain Już jest . s24.mineserv.eu:40593

#1 2012-07-11 14:57:49

 Sir_Percio

HeadAdmin

1577164
Skąd: Poznan
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 5
Punktów :   

Minecraft

Opis gry

   Minecraft to gra typu sandbox (Pol. Piaskownica) w której gracz ma możliwość twórczego wpływania na świat w jakim przyszło mu żyć. Świat gry jest generowany z klocków a jego największym atutem jest losowość, nieskończoność, zróżnicowanie fauny oraz możliwość kształtowania go na własny użytek.

Świat Minecraft widziany z góry - woda, równina i drzewa

   W Minecraftcie gracz zostaje rzucony na plażę. Nie ma przy sobie żadnego sprzętu a jego jedynym celem jest utworzenie schronienia jakie pozwoli mu przetrwać nadchodząc noc. To właśnie nocą w świecie gry pojawiają się wszelkiej maści potwory: pająki, szkielety, zombie oraz creepery. Te ostatnie są prawdziwą zmorą gracza – pojawiają się w nieodpowiednich momentach i wybuchają siejąc zniszczenie.

   Minecraft daje ci możliwość dowolnego kształtowania kanciastego świata w jakim się znalazłeś. Jeżeli tylko chcesz możesz wyciąć okoliczny las, wykopać kopalnie z jakiej będziesz pozyskiwał surowce czy zająć się uprawą pszenicy. Pozyskane surowce możesz wykorzystać na budowę małego domku, dużego pałacu a nawet całego miasta. W tej grze jedynym ograniczeniem jest twoja wyobraźnia, a ta jak można sądzić po niektórych działach graczy, zdaje się być niemal nieograniczona.

   Świat gry stworzony jest z voxeli (odpowiedników pikseli w grafice trójwymiarowej). Jedne klocki robią za ziemię, skały i minerały. Podczas gdy inne mogą zostać wykorzystane do budowy zapierających dech w piersiach budowli. Mimo, że Minecraft jest płatny to już w fazie beta gromadzi rzesze fanów liczone w milionach.

Offline

 

#2 2012-07-15 11:15:10

Rafal

Moderator

43794847
Zarejestrowany: 2012-07-10
Posty: 4
Punktów :   

Re: Minecraft

W 3-im akapicie do potworów można dodać Endermany. Nie są silniejsze od creeperow, lecz prawie kazdy bez chacków przed nimi ledwo ucieka. Potrafią niszczyć i brać mozliwe do zniszczenia klocki (Mi ukradły craftinga!) Jednak mozna je łatwo pokonać, trzeba tylko wiedzieć, jak?

Offline

 

#3 2012-07-16 10:01:31

 Chill25

HeadAdmin

Zarejestrowany: 2012-07-09
Posty: 13
Punktów :   

Re: Minecraft

W jakimś poradniku czytałem, że gdy najedziesz czujnikiem na Endermana on zawiesi się tzn. nic nie bedzie robił gdy poruszymy czujnikiem on podbiegnie lub tepnie się do nas i zaatakuje nas. Lecz gdy ja tak robiłem. Nie działało.


http://mag.racked.eu/cimage/i6008/Achievement++get%21/I+like+Enderman.39.s/mca.png



Uśmiech na mojej twarzy to dla mnie ósmy cud świata, zaś smutek to codzienny widok, który widze w lustrze i czuje w sercu. ;(

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kultura.pun.pl www.ujkekonomianiestacjonarne.pun.pl www.hple.pun.pl www.manager-zuzlowy.pun.pl www.huntik-zostan-lowca.pun.pl